Готельер і соціальні мережі

Соціальні мережі мінливі. Зміна алгоритму Facebook, живі трансляції відео, зростання Snapchat, популярність віртуальної реальності – це ще не все, чого варто чекати в 2017 році.

Ось головні тренди:

  1. Twitter занепадає. Мабуть, варто з ним попрощатися.

Акції компанії впали за рік на 29%. Топ-менеджери, такі як Адам Мессенджер, звільняються. Число користувачів не росте. Експерти кажуть, що мережею користуються лише 24% дорослих користувачів, це всього на 1% більше, ніж результати роком раніше.

Уже ніхто не сперечається, що з точки зору ROI реклама на Facebook набагато ефективніше реклами в Twitter. Twitter хороший як чат в реальному часі, але для постінгу запланованого контенту він не підходить.

  1. Зростання додатків для обміну повідомленнями. Facebook Messenger дозволяє брендам розміщувати рекламу.

Більше половини нових користувачів Snapchat старше 25-ти років. Майже третина (29%) власників смартфонів використовують такі месенджери, як WhatsApp або Kik. Клієнти все частіше стануть співпрацювати з бізнесом в месенджерах. І все більше компаній будуть використовувати ботів для спілкування з клієнтурою.

Такі програми, як Venmo, дозволять друзям обмінюватися грошима через месенджери. Ваша присутність в Messenger стане таким же важливим, як і ваш контент на Facebook.

  1. Вимірювання продажів в офлайні.

Завдяки поліпшенням в програмному забезпеченні Facebook, ви можете відстежити зв’язок продажів і відвідувань з рекламою на Facebook.

Тобто Facebook стежить за переміщенням грошей в режимі реального часу. Все це входить в тренд SoLoMo (соціальне, локальне, мобільне).

  1. Одного каналу цілком достатньо. Присутність на всіх соціальних платформах більше не потрібно.

Це буде рік, коли все більше організацій включать соціальні мережі в свої маркетингові та бізнес-плани, піднімаючи питання «Які ж соціальні платформи зроблять нам хороший ROI?»

Але одне ясно точно, позбудьтеся від своєї сторінки на Google+. Вона ніяк не впливає на пошукову оптимізацію.