Як використовуючи свій готельний ресторан, збільшити кількість бронювань номерів

Зараз в готельній індустрії немає важливішої проблеми, ніж спроба знайти нові способи збільшити кількість прямих бронювань.

Phocuswright і SiteMinder повідомляють, що близько 75% замовлень були зроблені через онлайн-агентства або інших посередників. Це велика цифра, тому готельєрам треба зосередиться на природні переваги свого бізнесу.

За результатами дослідження, споживачі спочатку вивчають фотографії готелю, а потім фотографії ресторану. Що підтверджує просту істину: люди хочуть жити в місці, де можна добре поспати і добре поїсти.

Ось кілька порад як ваш ресторан може допомогти вам залучити більше гостей в готель:

Надайте вашому ресторану індивідуальність

Перша річ, яку Ви повинні зробити, це заявити про свій ресторан як про самостійний закладі, а не тільки як про доступний для для гостей готелю бар .

Перетворіть свій ресторан в преміальне заклад, зосередьтеся на їжі, освітленні, музиці, обстановці і карті вин.

Таким чином, Ваш ресторан буде не тільки буде приманкою для залучення нових клієнтів, а й стимулом повернутися для ваших проживаючих гостей.

У той же час важливо пам’ятати, хто ваші клієнти і розуміти, що вони хочуть і що вони можуть дати. Відкиньте модне і круте меню, створіть «продающе». Переконайтеся, що ціноутворення знаходиться у відповідності з політикою вашого готелю. Використовуйте місцеві продукти.

Створіть для власний сайт ресторану

Незважаючи на приналежність ресторану вашого готелю, йому потрібен і власний сайт. Згадки про ресторан потрібні на основному сайті готелю, але самостійний сайт ресторану може збільшити дохід готелю і трафік готельного сайту, завдяки посиланням.

На сайті є обов’язковими фотографії та відео у високій роздільній здатності, що демонструють їжу і обстановку. Цілком ймовірно, що опинившись тут гості захочуть і забронювати номер. Причому, «безпосередньо».

Завдяки перехресним посиланнях ви поліпшите вашу пошукову оптимізацію, а також збільшите трафік і конверсію. Також переконайтеся, що веб сайт оптимізований для мобільних пристроїв. Також не буде зайвою посилання на систему бронювання вашого готелю.

Зробіть привабливі пропозиції або знижки

Для залучення клієнтури придумайте привабливі пропозиції або знижки в будні, вихідні та свята.

Наприклад, в будні можна пропонувати дешеві напої або безкоштовні десерти. І робити це через соціальні мережі або інші канали.

У вихідні ж для гостей готелю можна давати хороші знижки.