ключові слова в пошуку готеля

Сьогодні люди вимагають від готелів набагато більше, ніж раніше. Паркування та послуги консьєржа – застаріла розкіш, яку сучасний мандрівник, вибираючи готель, більше не вважає важливим. З постійним зростанням глобалізації і технологій, гостей приваблює не тільки комфорт, але і можливість постійно бути на зв’язку з навколишнім світом. Щоб залучити більше гостей, господарі готелів повинні знати, на що звертають увагу гості, здійснюючи пошук в Мережі, і яким готелям віддають переваги.

Коли справа доходить до пошуку готелю в Мережі, люди найчастіше вдаються до ключових слів, випереджаючим інші в пошуковій видачі. Після перегляду кращих десяти ключових слів ясно, що саме шукає більшість гостей. Більш конкретно клієнти використовують такі «ключові», як «спеціальні пропозиції готелів», «недорогий готель» і «готель зі знижкою».

Так що ж ще мандрівники шукають, вибираючи готель? Hotels.com опитав 1 000 мандрівників з усього світу і ділиться результатами.

Найпопулярніші вимоги до готелю :

Безкоштовний сніданок;

ресторан;

Безкоштовний Wi-Fi / Інтернет;

парковка;

24-годинне обслуговування на ресепшн.

Найпопулярніші вимоги до зручностей в номерах :

Безкоштовний Wi-Fi / Інтернет;

Душ і ванна;

Площа номера

телевізор;

Кондиціонер.

Всі ці результати говорять про одне, у «нового виду мандрівника» з’явилися нові запити і потреби. Доступ до безкоштовного Wi-Fi – один з найважливіших «плюсів» номера; послуга, без якої гостям вже не обійтися. Фактично, тільки 11% опитаних сказали, що вони будуть готові заплатити за Wi-Fi. Можливість працювати з номера, залишатися на зв’язку з друзями і сім’єю – нова необхідність і для ділових людей, і для туристів.

І хоча людей приваблюють технології, вони чекають і інших, не пов’язаних з Мережею зручностей. Прості особливості номера, такі як душ у ванній, розмір кімнати і кондиціонер впливають на відчуття комфорту. Дивно, але безкоштовний сніданок в списку улюблених гостями дрібниць стоїть першим. Таким чином, безкоштовний сніданок – вірний шлях для залучення гостей, оскільки 23% мандрівників згадують безкоштовну їжу і напої як одну з найбільш приємних опцій далеко від дому.

Створення домашнього затишку і комфорту безпосередньо впливає на самопочуття гостей. Гості погоджуються, що могли б витратити більше на хороші послуги, такі як доступ в Інтернет, зручні ліжка і чуйні співробітники. В цілому, спостерігається тенденція до появи відвідувачів, що віддають перевагу приємне проведення часу з новими технологіями і послугами.

Дослідження популярних ключових слів для готельного бізнесу може збільшити відвідуваність сайтів і готелів. Відвідуваність збільшиться ще більше, якщо господарі будуть активно вивчати останні тенденції і запити, і відповідати їм.